Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Děti s dobrým vysvědčením mohou první prázdninový víkend zadarmo do aquaparku. Stačí i trojky

 
neděle, 16. června 2019, 11:31

Ani letos nezapomene provozovatel hradeckého aquaparku ocenit školáky. Děti do deseti let, které u pokladny aquacentra od pátku 28. 6. do neděle 30. 6. ukážou své vysvědčení, na němž nebude horší známka než trojka, mají v těchto dnech vstup do aquacentra zdarma. Nutný je pouze doprovod rodičů, jak vyžaduje návštěvní řád.

Speciální překvapení bude i na baru, kde bude připravena zdravá svačinka v podobě misky plné čerstvého ovoce za výhodou cenu. Další lákadlo čeká děti ve vstupní hale v El Bufé, kde dostanou po dobu akce velmi oblíbenou černou točenou zmrzlinu za poloviční cenu. V restauraci La Terraza, v 1. patře městských lázní, dostanou děti k obědu malou malinovku zdarma.

Do konce června také trvá akce „10+1“, která probíhá již od 1. dubna. V rámci této akce mohou návštěvníci za své návštěvy aquacentra sbírat razítka na sběratelskou kartu, a tu pak vyměnit za dárek nebo celodenní vstup zdarma. Dosbírat razítka v pozdějším termínu nebude možné. Odevzdání vyplněné sběratelské karty a zisk odměny je však možný i po celé letní prázdniny až do 31. srpna. 

Koncem června budou také ukončeny lekce aqua aerobicu a cvičení pro seniory, kterých se mohli návštěvníci zdarma účastnit celý školní rok. Cvičení budou opět zavedena po prázdninové pauze.

V platnosti však přes prázdniny zůstává páteční vstup pro děti za polovinu od 14. hodiny. Vstup na slunnou loučku z vnitřních bazénů je i v létě zdarma. Jednorázové vstupné pouze na slunnou loučku je 30 Kč na celý den, majitelé čipových hodinek zaplatí 20 Kč bez návštěvy vnitřních bazénů. V aquacentru je možné se opalovat na letní terase, kde jsou připravena lehátka a stoly se slunečníky.

Tisková zpráva | Foto Aquacentrum Hradec
 


 

Kam dál?

Povodí Labe upravuje soutok Labe a Orlice. Bude vypadat jako na...

neděle, 16. června 2019, 08:00

Státní podnik Povodí Labe v minulých dnech zahájil v Hradci Králové stavební úpravy soutoku Labe s Orlicí a levého břehu Labe....

PRŮZKUM: Víc než polovina Čechů pokládá svou životní úroveň za dobrou

neděle, 16. června 2019, 01:40

Více než polovina Čechů považuje životní úroveň své domácnosti za dobrou a téměř polovina lidí hodnotí kladně i ekonomickou...

Zálohování PET lahví? Podle studie se jejich sběr nezvýší, spíš naopak

sobota, 15. června 2019, 18:13

Zálohovat PET lahve nebo ne? Touto otázkou se zabývalo ministerstvo životního prostředí. Podle studie Centra ekonomických a...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Pěkná filmová role je malý zázrak, říká před sedmdesátkou Polívka

Herec Boleslav Polívka má pořád nápadů dost a je připraven natočit ještě několik televizních manéží. Polívka, který 31. července oslaví 70. narozeniny, na otázky odpověděl, že krásná filmová role je malý zázrak, vlastní divadlo dává herci nezávislost a mezi Brnem a Prahou by měl být "vyrovnaný a usměvavý vztah".

Kremlík: Nový mýtný systém vynese okolo 12 miliard korun ročně

Stát chce v rámci nového mýtného systému vybrat okolo 12 miliard korun ročně, z toho 1,5 miliardy na nově zpoplatněných silnicích první třídy. Náklady na provoz budou méně než desetina ročního výnosu. Na briefingu to řekl ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO). V roce 2018 zaplatily kamiony v Česku na mýtu rekordních 10,8 miliardy korun, což bylo meziročně skoro o čtyři procenta více. V prvním pololetí letošního roku stát vybral na mýtu 5,5 miliardy korun, což je o 2,6 procenta víc než za stejné období loni.

Objem sázek v ČR byl loni proti roku 2000 více než čtyřnásobný

Objem sázek v Česku byl loni proti roku 2000 více než čtyřnásobný. Zatímco loni dosáhl 249,5 miliardy korun, v roce 2000 to bylo 60,5 miliardy. Vyplývá to z údajů Generálního finančního ředitelství. Nejvíce připadá dlouhodobě na automaty (loni 58 procent), v poslední době roste podíl kurzových sázek (loni 28 procent). Nejvyšší výhra v Česku padla v roce 2015 v Eurojackpotu, sázející vyhrál v přepočtu 2,466 miliardy korun. Před sto lety se uskutečnil první tah Československé třídní loterie.