Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

VIDEO: Votroci nadělovali na Dětské klinice Fakultní nemocnice

 
středa, 5. prosince 2018, 20:07

Zatímco ostatní děti čekaly na příchod Mikuláše, čerta a anděla doma, jsou i ty méně šťastné, které zrovna v těchto dnech musejí ležet v nemocnici. Právě těm se Votroci rozhodli pobyt na lůžku aspoň trochu zpříjemnit – a vyrazili mezi ně nadělovat v přestrojení za Mikuláše, čerta a anděla.

Bílý plnovous a berlu na sebe vzal Jakub Martinec, křídla navlékl Daniel Finěk a čertovské rohy nasadil Jiří Miker – a společně vyrazili na Dětskou kliniku Fakultní nemocnice v Hradci Králové, kde rozdali několika desítkám pacientů balíčky s koledou a podepsané kartičky.

Došlo i k několika zajímavým situacím: například když převlečení mladíci, kteří ještě nedávno hráli za dorost, vešli do pokoje, v němž ležely dvě sedmnáctileté pacientky. Ty měly ze tří postav pochopitelně spíš legraci, ale menší děti reagovaly, jak by se očekávalo. Fotbalisty zaskočil i zhruba desetiletý kluk, který místo odříkání básničky šel do skříně, vyndal z ní kytaru a hráčům předvedl menší koncert velmi vysoké úrovně. „Ten nás hodně překvapil. Celkově byly děti hodné, vypadalo to, že měli z naší návštěvy radost,“ usmíval se Martinec.

To dokládá i jeden devítiletý kluk, který si za básničku od Votroků balíček vykoledoval. „Jsou moc fajn, že přišli. Když mi řekli, že jsou fotbalisté, hodně mě to překvapilo. Řekl jsem si, že se určitě někdy podívám, jak hrají,“ slíbil.

Tisková zpráva | Foto FC Hradec Králové
 


 

Kam dál?

FOTO: Oprava budovy Muzea východních Čech jde podle plánu, skončí na...

středa, 5. prosince 2018, 17:20

Rekonstrukce secesní budovy Muzea východních Čech v Hradci Králové za zhruba 90 milionů korun jde zatím podle plánu a skončit by...

FOTO: Do kina Bio Central přijel režisér Bohdan Sláma, uvedl tři své...

neděle, 2. prosince 2018, 13:50

Režisér Bohdan Sláma se vrátil na místo činu. U příležitosti konání víkendových soutěží v dálkovém zimním plavání na Labi, uvedl...

Dnes zapálíme první svíčku na adventním věnci. Začíná očekávání...

neděle, 2. prosince 2018, 13:10

Dnes je první adventní neděle, kterou začíná očekávání vánočního času. Pro křesťany připomíná příchod Ježíše Krista, mnozí lidé...

Na části silnic na východě Čech je sníh, odpoledne hrozí ledovka

neděle, 2. prosince 2018, 10:18

Na silnicích nižších tříd v Královéhradeckém a Pardubickém kraji dnes ráno ležela vrstva rozbředlého nebo ujetého sněhu. Řidiči...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Podle Babiše není výrok Novákové důvodem k zásadním krokům

Výrok ministryně průmyslu Marty Novákové (za ANO) ohledně ceny mobilních dat není důvodem k zásadním krokům, řekl novinářům v Jeruzalémě premiér Andrej Babiš (ANO) na dotaz, zda Novákovou odvolá. Vyjádření ministryně v nedělním pořadu 168 hodin České televize, že data jsou drahá, protože je využívá jen malá skupinka lidí a Češi spíš hledají připojení k wi-fi sítím, považuje za nešťastné.

VIDEO: Legendární Čtyřlístek letos slaví 50 let. K narozeninám vychází celovečerní film

Legendární český komiks Čtyřlístek letos oslaví 50 let! U příležitosti kulatého výročí vstoupí 4. dubna do kin celovečerní film s názvem Velké dobrodružství Čtyřlístku.

Ozzy Osbourne ruší ze zdravotních důvodů další koncerty

Legendární Ozzy Osbourne byl nucen odložit další část svého rozlučkového turné No More Tours 2. Zpěvákův management oznámil, že se ruší koncerty v Austrálii, Novém Zélandu a Japonsku. Děje se tak ze zdravotních důvodů. Už dříve byla zrušena i evropská část šňůry.