Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

VIDEO: Na hradecké kardiochirurgii vznikl další vánoční hit, letošní song se jmenuje Naviděnou

 
středa, 19. prosince 2018, 10:50

Na konci minulého týdne spatřilo světlo světa další video z vánočního večírku Kardiochirurgické kliniky hradecké fakultní nemocnice. Stejně jako v loňském roce vznikla v areálu zdravotnického zařízení předělávka známého hitu kapely Kryštof. Letošní song se jmenuje Naviděnou.

 „Rok se s rokem sešel a opět jsme měli vánoční večírek naší kliniky, i letos se s vámi chceme o malý kousek podělit. Děkujeme všem, kteří se na natáčení podíleli. Jmenovitě pak Kátě Románové, Petru Smolákovi, Jakubu Jirešovi a Pavlu Polanskému, kteří s námi na večírku hráli a zpívali,“ uvedli na sociálních sítích autoři Ján Gofus a Martin Voborník.

2018

2017

Napsal Tomáš Vodička | Foto Repro youtube.com
 


 

Kam dál?

Lidé po celé republice dnes budou vzpomínat na Václava Havla. V...

úterý, 18. prosince 2018, 15:00

Lidé si dnes v Česku připomenou sedm let od úmrtí československého a českého prezidenta Václava Havla. Na jeho památku budou...

ANKETA: Vánoční trhy na Masarykově náměstí skončily. Líbily se vám?

pondělí, 17. prosince 2018, 09:20

Vánoční trhy na Masarykově náměstí skončily. V období od 7. do 16. prosince bylo možné pod sochou prezidenta Osvoboditele Tomáše...

Spotřeba ryb se loni zvýšila, kapr je stále oblíbený

pondělí, 17. prosince 2018, 07:50

Spotřeba ryb se loni zvýšila meziročně o 6,3 procenta na 5,4 kg na osobu, uvádí Český statistický úřad. Češi nejen kapry kupují...

Autům bez technické kontroly možná bude hrozit odtah z ulic

neděle, 16. prosince 2018, 17:00

Vlastníci silnic a veřejných parkovišť možná dostanou širší práva odstraňovat z nich odstavené automobily. Vláda před zákonodárci...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Byl čin Jana Palacha a dalších ,,pochodní“ hrdinský nebo šlo jen o demonstraci, která skončila smrtí?

I po tolika letech je sebevražedná vlna rozpoutaná Janem Palachem, kterého následovali Josef Hlavatý, Miroslav Malinka, Jan Zajíc a Evžen Plocek předmětem diskuzí. Někteří je obdivují jako hrdiny, jiní považují jejich smrt za zbytečně velkou oběť.

Olomoučanka shání peníze na náročnou operaci obličeje. Pojišťovna jí nepomůže

Dnes jednatřicetileté Mirce Dobešové z Olomouce lékaři ve čtrnácti letech diagnostikovali zhoubný nádor v dutinách. Tento nádor způsobil, že má Mirka zdeformovanou polovinu obličeje. Teď shání peníze na náročnou operaci.

Spor o 115 neproplacených hodin skončil až u soudu

Pracovnici na dohodou o provedení práce odmítla zaměstnavatelka zaplatit za poslední odpracovaný měsíc s odůvodněním, že jí opustila v hlavní sezoně. Celá záležitost nakonec skončila až u soudu, který rozhodl ve prospěch zaměstnankyně a zaměstnavatelka tak mimo mzdu musela zaplatit i úroky z prodlení a náhrady nákladů.