Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledaný feťák chtěl mít sex se ženou, která "koukala každým okem jinak". Neuspěl a napadl svého soka

 
pondělí, 4. února 2019, 16:10

V sobotních večerních hodinách přijali strážníci na lince 156 oznámení, že se v jednom z hradeckých baru napadá skupinka lidí. Drogově závislý muž, který konflikty vyvolával, nakonec skončil v rukou Policie ČR. Byl totiž na seznamu hledaných osob.

Po příjezdu na místo strážníkům oznamovatelka označila agresora, který konflikty vyvolával. Muž, který se choval velice neklidně, měl roztržené triko a také několik oděrek na hlavě, tvrdil, že si je způsobil sám při holení. Zanedlouho zase prohlásil, že to vlastně není pravda, ale naopak to měl být on, kdo byl napaden.

„Sdělil, že v baru seděla postižená žena, která koukala každým okem jinak a se kterou chtěl mít sex. Ona se však rozhodla odejít s někým jiným, a to se mu nelíbilo. Proto se dostal do konfliktu s mužem doprovázejícím objekt jeho zájmu,“ uvedli strážníci.

Zadržený muž ještě prohlásil, že byl odsouzen za výrobu a distribuci drog, ačkoli vůbec neví, jak se drogy vyrábějí a ani je v životě neužíval. Strážníci z evidencí zjistili, že muž je veden jako hledaná osoba a přivolali proto Policii ČR, které se pak také přiznal již k patnáctileté závislosti na drogách.

Napsal Tomáš Vodička | Foto pixabay.com
 


 

Kam dál?

Hradecká policie řeší výbuch šlehačkovače, který dvaapadesátileté...

úterý, 29. ledna 2019, 11:55

Policisté vyšetřují vážný úraz, který utrpěla žena v Hradci při explozi tlakové lahve na šlehačku. Policie zatím nikoho...

Hradečtí kriminalisté obvinili 10 osob z hospodářských zločinů

středa, 23. ledna 2019, 14:32

Krajská policie v Hradci Králové dnes obvinila deset osob v případu závažné hospodářské kriminality na Trutnovsku. Obvinění...

"Honza Onan Náchodský" chtěl od dětí intimní fotky a videa, obviněn...

středa, 23. ledna 2019, 12:10

Kriminalisté v těchto dnech zahájili trestní stíhání dvaapadesátiletého muže z Náchodska, obvinili ho z pěti trestných činů...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba jejich výtvory následně odstraňovat. Výrobci přitom většinou zdůrazňují, že čáry po jejich popisovačích lze z textilu snadno odstranit. Spotřebitelský časopis dTest nechal prověřit kvalitu 18 balení fixů pro děti. Zjišťoval, jak snadno je lze vyprat a jak jsou na tom s obsahem rizikových chemikálií.

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké profesionalitě a odbornosti se postupně daří čistit koryta bosenských řek od nevybuchlé munice, která je pozůstatkem války v devadesátých letech minulého století.

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na každém rohu. Tak to vypadalo, na den přesně, před jedenapadesáti lety v Budějcích na místech, kterými dnes bezpečně projdeme. Redaktoři a ostatní pracovníci ČTK naposledy informovali veřejnost o aktuálním dění právě 22. srpna roku 1968. V tento den skončila svobodná zpravodajská činnost ČTK.