Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Kradli máslo a sýry v obchodním domě. Muž odešel s pokutou, žena zřejmě skončí ve vězení

 
sobota, 13. října 2018, 12:40

Muž a žena kradli ve čtvrtek jídlo v hradeckém obchodním domě. Zatímco muž odešel s pokutou. Jednatřicetiletá pachatelka poputuje do vězení. Již v červenci totiž byla odsouzena za dvě krádeže. Odcizení másla a sýrů odůvodnila tím, že měla hlad.

Ostraha obchodního domu na Pražském Předměstí chytla dva zloděje. Muž a žena se včera odpoledne pokusili přes pokladní zónu pronést nezaplacené zboží. Zatímco muž schovával tři sýry v hodnotě sto dvaceti korun, žena měla v kabelce čtyři másla a pět sýrů dohromady za čtyři sta.

Přivolaní policisté udělili muži pokutu. Jednatřicetiletou ženu však zadrželi a převezli na služebnu, zjistili totiž, že má nastoupit do vězení. Na konci července byla odsouzena za dvě krádeže k půlročnímu nepodmíněnému trestu odnětí svobody. Tento rozsudek nabyl právní moci na konci září.

Žena své jednání odůvodnila tím, že měla hlad. Policisté ji podezírají z krádeže, za což ji nyní hrozí až tříleté vězení. 

Foto pixabay.com
 


 

Kam dál?

Honička jako z amerického filmu! Policisté s vrtulníkem...

sobota, 13. října 2018, 09:45

Řidič ujížděl policistům přes dva kraje, poté zastavil v poli a dal se na útěk. Strážci zákona si na něj ale posvítili z...

Vyhrožovali lidem, že zabijí jejich rodiny, teď oběma agresorům hrozí...

pátek, 12. října 2018, 16:40

Policie v tomto týdnu zatkla dva muže, po kterých bylo vyhlášené celostátní pátrání. Oba vyhrožovali a napadli své známé, kteří...

Bodla mě přítelkyně, slyšeli hradečtí strážníci na tísňové lince....

úterý, 9. října 2018, 14:43

Krátce před sobotní půlnocí přijali strážníci hradecké městské policie žádost o pomoc. Volající uvedl, že byl napaden přítelkyní,...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Zeman: Nemocnice ve čtvrtek zveřejní moji zdravotní dokumentaci

Ředitel Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) Miroslav Zavoral ve čtvrtek zveřejní kompletní zdravotní dokumentaci prezidenta Miloše Zemana. Při odchodu z Poslanecké sněmovny to dnes Zeman řekl novinářům. Zopakoval, že nemá jiný zdravotní problém než bolavé nohy, a na dotaz novináře doplnil, že nemíní kvůli svému zdravotnímu stavu skončit ve funkci.

Zeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtu

Prezident Miloš Zeman dorazil dnes dopoledne do Poslanecké sněmovny. Před poslanci hodlá podpořit návrh státního rozpočtu na příští rok, který vláda připravila se schodkem 40 miliard. Opozice návrh kritizuje a navržený deficit označuje za příliš vysoký. Zeman už dříve řekl, že návrh podporuje a pokud v něm Sněmovna při projednávání neudělá zásadní změny, je připraven zákon o státním rozpočtu podepsat.

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.