Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Úprkova ulice je během rekonstrukce zcela uzavřená. Řidiči musí volit jinou trasu

 
čtvrtek, 22. srpna 2019, 14:34

V pondělí byla za úplné uzavírky zahájena oprava vozovky v ulici Zámostí v úseku mezi ulicemi Úprkova – Holubova. Řidiči ani chodci ulicí neprojdou.

V daném úseku není umožněn pohyb vozidel ani pěších, s výjimkou pěších z přilehlých nemovitostí. Komplikace čeká řidiče i v Labské Kotlině. Dělníci zde opravují část vozovky, která přiléhá k zastávce. Provoz je zúžen do jednoho pruhu, nicméně velké kolony se netvoří.

Stejná situace trvá již několik dní i na zastávce Adalbertinum, kde se u zastávky pokládá nový povrch. Provoz je zde omezen. 

Napsal(a) Martin Doležal, Technické služby HK | Foto Technické služby HK
 


 

Kam dál?

FOTO: Řidič poslal svoje auto na odpis. To následně začalo hořet

středa, 21. srpna 2019, 14:57

Hasiči z Královehradeckého kraje včera zasahovali celkem u 23 událostí. Vyjížděli k dopravním nehodám i k letecké havárii.

Firmě ISP, která v Hradci zřizuje placené parkování klesl zisk

středa, 21. srpna 2019, 13:13

Společnosti ISP Hradec Králové, která provozuje systém parkování ve stotisícovém Hradci Králové, loni klesl zisk na 14,5 milionu...

Královehradecký kraj chystá opravy silnic za 1,6 miliardy

úterý, 20. srpna 2019, 19:11

Královéhradecký kraj začal chystat 20 projektů oprav a staveb silnic za odhadovaných 1,6 miliardy korun, na něž by chtěl získat...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou závislí i dospělí. V tiskové zprávě o tom informovala Česká koalice proti tabáku, která provozuje bezplatnou Národní linku pro odvykání. Novou společenskou hrozbou se podle odborníků stávají netolismus, tedy potřeba neustálého připojení k internetu, a závislost na hraní her.