Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Z ulice ČSA je kvůli opravě zastávky jednosměrka. Na místě zasahovali strážníci

 
středa, 17. července 2019, 17:46

Od pondělka probíhá v ulici ČSA v Hradci oprava zastávky městské hromadné dopravy. To si vyžádalo zjednosměrnění ulice, s čímž měla řada řidičů problém. Na místě tak museli situaci řešit strážníci.

Po dobu stavby je náhradní zastávka posunuta směrem ke křižovatce s ulicí Divišova. Pohyb osob po chodníku v místě zastávky je částečně omezen. Přechod pro pěší před budovou České spořitelny je po dobu stavby zrušen.
Oprava zálivu autobusové zastávky přinesla také změnu místní úpravy provozu. Ulice ČSA je nyní v tomto úseku jednosměrná (obousměrně projedou jen vozy stavby, IZS a MHD). Sledujte prosím dopravní značení, vznikají tu pak zbytečně nebezpečné situace, kdy se řidiči otáčí a v ulici komplikují provoz.

Hotovo by mělo být do konce srpna.

Napsal(a) redakce | Foto Město HK
 


 

Kam dál?

Přejezd v Černožicích, kde v neděli zemřela rodina, dostane závory

úterý, 16. července 2019, 15:03

Železniční přejezd v Černožicích, kde v neděli při dopravní nehodě zahynuli čtyři lidé, dostane do října závory. Dosud je na něm...

Děti na českých silnicích a nová dopravní výchova

úterý, 16. července 2019, 13:10

Stav dopravní výchovy v českém školství nebyl příznivý a dopravní nehody s účastí dětí ze silnic nemizí. Objevilo se řešení,...

Autobusový tendr hradeckého kraje může pokračovat, ÚOHS zastavil...

úterý, 16. července 2019, 09:03

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zastavil správní řízení ve věci tendru Královéhradeckého kraje na autobusové dopravce...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Nové sochy před radnicí. Do Liberce se po půl století vrací dílo Olbrama Zoubka

Na nároží radnice už stojí nové sochařské dílo. A je rovnou od jednoho z nejznámějších sochařů Olbrama Zoubka. Liberečáci tak budou příštích dvanáct měsíců procházet mezi charakteristickými postavami soch Kúra, Klytaimnéstry, Jidáše a Ifigénie.

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se zde historicky první ročník The Official Animal Right March , tedy pochodu za práva zvířat, kterého se zúčastnily stovky lidí.

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě, neefektivně a netransparentně, podpora byla roztříštěná a kvůli chybějícímu informačnímu systému náročná pro poskytovatele i příjemce. Na základě prověrky o tom dnes informoval Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ).