Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Ulici Emy Destinnové čeká rekonstrukce kanalizace. Místní zastávka MHD bude přesunuta

 
čtvrtek, 28. února 2019, 17:41

Obyvatele Hradce Králové, kteří využívají městskou hromadnou dopravu, čeká drobná změna. Z důvodu rekonstrukce kanalizace v ulici Emy Destinnové bude od 4. března do 31.května přesunuta zastávka Malšovice - U Střelnice do ulice U Střelnice.

Štítky doprava, Hradec, změna

 


 

Kam dál?

Smrt v kolejišti. Na trati mezi Blešnem a Nepasicemi byl zastaven...

úterý, 26. února 2019, 13:43

Dnes před pátou hodinou ranní došlo na železniční trati mezi obcemi Blešno a Nepasice k tragédii. Vlak se tam střetl s mužem,...

Kraj prodloužil termín pro podávání nabídek na autobusový tendr,...

úterý, 26. února 2019, 12:48

Do veřejné zakázky na výběr autobusových dopravců na území Královéhradeckého kraje na roky 2020 až 2030 se stále ještě mohou...

Aktualizováno 26. února 2019, 9:49

Nehodu dvou aut na dálnici D11 odnesli dva lidé zraněním

úterý, 26. února 2019, 09:32

K dopravní nehodě dvou osobáků na dálnici D11 vyjížděly včera po poledni všechny složky IZS. Při události, která se stala na...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou závislí i dospělí. V tiskové zprávě o tom informovala Česká koalice proti tabáku, která provozuje bezplatnou Národní linku pro odvykání. Novou společenskou hrozbou se podle odborníků stávají netolismus, tedy potřeba neustálého připojení k internetu, a závislost na hraní her.