Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Nehodu dvou aut na dálnici D11 odnesli dva lidé zraněním

 
úterý, 26. února 2019, 09:32, aktualizováno 26. února 2019, 9:49

K dopravní nehodě dvou osobáků na dálnici D11 vyjížděly včera po poledni všechny složky IZS. Při události, která se stala na 74,5. kilometru, byly zraněny dvě osoby, do péče si je převzali záchranáři.

„Jednotky místo události zajistily, provedly opatření proti vzniku požáru a následně předaly věc policistům,“ uvedla mluvčí hasičů Martina Götzová.

Napsal Tomáš Vodička | Foto HZS Královéhradeckého kraje
 


 

Kam dál?

Stavební firmy zahájily výstavbu dálnice D11 z Hradce do Smiřic

pondělí, 25. února 2019, 19:18

Sdružení stavebních firem v čele s Eurovií CS zahájilo výstavbu v úseku D11 z Hradce Králové do Smiřic. Na staveništi zatím...

Aktualizováno 25. února 2019, 14:30

Královéhradecký kraj se s osmým dopravcem zatím nedohodl, jednání...

pondělí, 25. února 2019, 12:49

Před malou chvílí skončilo druhé jednání Královéhradeckého kraje se společností BusLine v souvislosti se zajištěním veřejné...

Letos uplyne 70 let od zahájení pravidelné trolejbusové dopravy...

pondělí, 25. února 2019, 10:16

Tento rok oslaví hradecká trolejbusová doprava 70 let svého fungování a Dopravní podnik města Hradce Králové chystá připomenutí...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Nové sochy před radnicí. Do Liberce se po půl století vrací dílo Olbrama Zoubka

Na nároží radnice už stojí nové sochařské dílo. A je rovnou od jednoho z nejznámějších sochařů Olbrama Zoubka. Liberečáci tak budou příštích dvanáct měsíců procházet mezi charakteristickými postavami soch Kúra, Klytaimnéstry, Jidáše a Ifigénie.

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se zde historicky první ročník The Official Animal Right March , tedy pochodu za práva zvířat, kterého se zúčastnily stovky lidí.

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě, neefektivně a netransparentně, podpora byla roztříštěná a kvůli chybějícímu informačnímu systému náročná pro poskytovatele i příjemce. Na základě prověrky o tom dnes informoval Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ).