Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Řidič kamionu nerespektoval zákazy a nevešel se pod železniční podjezd, navíc strhl troleje

 
středa, 17. října 2018, 15:43

Řidič kamionu zůstal dnes ráno se svým vozem zaklíněn pod železničním podjezdem u ZVU poté, co nerespektoval hned dvě dopravní značky. Svým počínáním také strhl trolejové vedení a na tři hodiny zablokoval silnici. V Hradci tak vytvořil dopravní kolony.

Čtyřiadvacetiletý muž vjel se svým kamionem pod železniční podjezd na Gořárově třídě. Mířil od centra směrem na Kukleny. Před zaklíněním projel kolem značek zákaz vjezdu nákladních automobilů a zákaz vjezdu vozidel, jejichž výška přesahuje vyznačenou mez 3,2 metrů.

Škoda na trolejovém vedení byla odhadnuta na sto tisíc, poškození kamionu čítá dvacet tisíc korun. Při nehodě nedošlo k žádnému zranění ani poškození samotného železničního podjezdu. Řidiči, který pochází z Evropské unie, uložili policisté na místě dvoutisícovou pokutu.

Foto Policie ČR
 


 

Kam dál?

Aktualizováno 17. října 2018, 14:27

Řidič srazil dívku na přechodu, skončila na kapotě s těžkým zraněním....

středa, 17. října 2018, 14:11

Dopravní nehodu s vážnými následky momentálně vyšetřují hradečtí dopravní policisté. Na přechodu pro chodce na Pražské třídě...

Ceny přezutí na zimní pneu jsou letos o desetinu vyšší

neděle, 14. října 2018, 14:55

Ceny přezutí aut na zimní pneumatiky v pneuservisech jsou letos zhruba o desetinu vyšší než loni. Důvodem je nedostatek...

Cyklostezka do Vysoké nad Labem je ze dvou třetin hotova

čtvrtek, 11. října 2018, 17:45

Pětikilometrový úsek cyklostezky z Hradce Králové do Vysoké nad Labem za více než 30 milionů korun je z většiny hotov. Zbývá...

Nehoda dvou osobáků v Severní ulici si vyžádala dvě zranění

pátek, 5. října 2018, 08:09

Do Severní ulice v Hradci Králové včera odpoledne spěchaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Při střetu dvou...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

První termín přijímacích zkoušek byl dosud úspěšnější

Mezi průměrnou úspěšností z prvního a druhého termínu jednotných přijímacích zkoušek na maturitní obory středních škol byly v minulých letech rozdíly od jednoho do deseti procentních bodů. Uchazeči, kteří využili možnosti konat zkoušky dvakrát, měli lepší výsledek spíše z prvního termínu. Výjimkou byl v roce 2017 test z matematiky pro čtyřleté obory a loni testy z češtiny pro víceletá gymnázia, ve kterých žáci uspěli v průměru lépe až napodruhé.

Ochladí se až příští víkend, kdy přijde místy vydatný déšť

Teplé počasí vydrží i v následujících dnech, podle meteorologů bude v příštím týdnu až nezvykle teplo. Ochladí se na jeho konci, kdy odpolední teploty klesnou místy až o deset stupňů Celsia. V závěru týdne bude také pršet, srážky by mohly být místy i vydatné. Celkově bude období od 22. dubna do 19. května teplotně průměrné, srážkově pak slabě nadnormální nebo normální. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který dnes na webu zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Focení samotné je jednoduché. Těžší je dostat do tváře modelky výraz, říká Richard Nowak

Před objektivem Richarda Nowaka stála už řada celebrit. O kvalitách tohoto budějckého profíka tak nemusí být vedené dlouhé řeči. Kromě krásných módních fotek už ale nějakou dobu pracuje na projektu s názvem Anonymous. Co je to za projekt? A jaké fotografie v něm najdeme?