Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Řidič kamionu nerespektoval zákazy a nevešel se pod železniční podjezd, navíc strhl troleje

 
středa, 17. října 2018, 15:43

Řidič kamionu zůstal dnes ráno se svým vozem zaklíněn pod železničním podjezdem u ZVU poté, co nerespektoval hned dvě dopravní značky. Svým počínáním také strhl trolejové vedení a na tři hodiny zablokoval silnici. V Hradci tak vytvořil dopravní kolony.

Čtyřiadvacetiletý muž vjel se svým kamionem pod železniční podjezd na Gořárově třídě. Mířil od centra směrem na Kukleny. Před zaklíněním projel kolem značek zákaz vjezdu nákladních automobilů a zákaz vjezdu vozidel, jejichž výška přesahuje vyznačenou mez 3,2 metrů.

Škoda na trolejovém vedení byla odhadnuta na sto tisíc, poškození kamionu čítá dvacet tisíc korun. Při nehodě nedošlo k žádnému zranění ani poškození samotného železničního podjezdu. Řidiči, který pochází z Evropské unie, uložili policisté na místě dvoutisícovou pokutu.

Napsal Ondřej Mazura | Foto Policie ČR
 


 

Kam dál?

Aktualizováno 17. října 2018, 14:27

Řidič srazil dívku na přechodu, skončila na kapotě s těžkým zraněním....

středa, 17. října 2018, 14:11

Dopravní nehodu s vážnými následky momentálně vyšetřují hradečtí dopravní policisté. Na přechodu pro chodce na Pražské třídě...

Ceny přezutí na zimní pneu jsou letos o desetinu vyšší

neděle, 14. října 2018, 14:55

Ceny přezutí aut na zimní pneumatiky v pneuservisech jsou letos zhruba o desetinu vyšší než loni. Důvodem je nedostatek...

Cyklostezka do Vysoké nad Labem je ze dvou třetin hotova

čtvrtek, 11. října 2018, 17:45

Pětikilometrový úsek cyklostezky z Hradce Králové do Vysoké nad Labem za více než 30 milionů korun je z většiny hotov. Zbývá...

Nehoda dvou osobáků v Severní ulici si vyžádala dvě zranění

pátek, 5. října 2018, 08:09

Do Severní ulice v Hradci Králové včera odpoledne spěchaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Při střetu dvou...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Realitní makléři zřejmě budou muset mít potřebnou kvalifikaci

Realitní makléři zřejmě budou muset mít v budoucnu vysokoškolské vzdělání nebo potřebnou kvalifikaci. Vláda schválila návrh novely zákona, která mění dosavadní volnou živnost realitního makléře na živnost vázanou s požadavky na odbornou kvalifikaci. Informoval o tom tiskový odbor vlády. Realitní kanceláře vesměs vítají, že se podle nich tolik potřebná regulace vůbec přichystala. Mají však řadu výhrad.

Desítky tisíc aut se dál valí přes Olbramovice. ŘSD chybí čtyři tisíce metrů čtverečných pozemků pro stavbu obchvatu

Stavba obchvatu Olbramovic se protáhne, otázkou zůstává o kolik měsíců. Realizace projektu poblíž Čapího hnízda fakticky začala, dělníci ale zatím nemohou „kopnout“ do země. Ne všechny pozemky, přes které by měl vést obchvat, jsou vykoupeny.

Čínská ekonomika rostla loni nejpomaleji za 28 let

Čínská ekonomika v loňském roce rostla jen o 6,6 procenta, což byl nejnižší růst od roku 1990. Informovala o tom agentura Reuters. Nejnovější čísla, která odpovídají předchozím odhadům analytiků, zveřejnil dnes čínský statistický úřad. V roce 2017 činil růst čínského HDP 6,8 procenta.