Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

U Akademika Bedrny se buduje nová nákupní zóna

 
středa, 14. srpna 2019, 19:10

Nové obchody vyrostou u obchodní zóny Akademiky Bedrny. Součástí komplexu budou zcela nové prodejny, které se v Hradci představí poprvé, ale i zaběhlé značky.

Jedním z obchodů, který se zde buduje je Banquet. Obchod se zaměřuje na kuchyňské výrobky a v Hradci Králové zatím nepůsobí. Dalším potrvzeným podnikem je řetězec rychlého občerstvení Palác Food, které už v Hradci nějakou dobu sídlí, a to v Orlice Park Shoppingu v bývalém Intersparu. 

Nákupní zóna u Akamedika Bedrny už dlouhá léta staví na hobymarkettu OBI, který prošel před několika měsící velkou rekonstrukcí.  V jeho těsné blízkosti se vybudoval Penny market, který už má v Hradci několik poboček a některé z dalších menších obchodů doplněné o řetězce fastfoodů.

Hradec Králové patří k městům, které mají v přepočtu na obyvatele největší množství obchodních středisek. Jak je ale vidět, investoři v něm vidí stále velký potenciál.

Napsal(a) Martin Doležal | Foto Obi.cz
 


 

Kam dál?

Hradec chystá už třetí tendr na lávku přes Labe

středa, 14. srpna 2019, 12:51

Radnice Hradce Králové chystá třetí soutěž na firmu pro stavbu lávky přes Labe u kongresového centra Aldis. Podmínky pro novou...

FOTO: Demolice začala! Vybydlený panelák u Aldisu zmizí

pátek, 9. srpna 2019, 16:37

Stal se svým způsobem ikonou Hradce. Vybydlený panelák přezdívaný "Schody do nebe u kongresového centra Aldis ale působil, jako...

Výkony největších stavebních firem v Královéhradeckém kraji zpomalují

neděle, 7. července 2019, 12:08

Výkony největších stavebních firem v Královéhradeckém kraji v prvním čtvrtletí meziročně klesly o deset procent na 427 milionů...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě, neefektivně a netransparentně, podpora byla roztříštěná a kvůli chybějícímu informačnímu systému náročná pro poskytovatele i příjemce. Na základě prověrky o tom dnes informoval Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ).

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli připravit kvalitní krizoví manažeři. Předseda vlády to dnes uvedl na facebooku. Dodal, že se očekává prodej nepotřebných nemovitostí České pošty. Z peněz, které za ně utrží, by měl podle Babiše vzniknout fond, který umožní nákup nových technologií.

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

Policisté vyšetřují poslankyni SPD z Karlovarského kraje Karlu Maříkovou kvůli jejím výrokům o migrantech. Novinářům vyšetřování potvrdila krajská policejní mluvčí Kateřina Krejčí, jméno vyšetřované ženy neřekla. Maříková v lednu na svém profilu na sociální síti facebook přirovnala migranty k invazivním druhům rostlin a zvířat, jimž by měl být zakázán vstup do Evropské unie. Policie se věcí zabývá pro podezření z přečinu Podněcování k nenávisti.