Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Pravděpodobnou příčinou tragického požáru v Třebechovicích byla cigareta, muž s ní měl usnout v posteli

 
úterý, 16. dubna 2019, 16:00, aktualizováno 16. dubna 2019, 16:52

K požáru rodinného domu v Třebechovicích pod Orebem, ve kterém bylo později nalezeno silně ohořelé lidské tělo, vyjížděly všechny složky integrovaného záchranného systému v sobotu večer. Nyní je již jasná příčina požárů.

„Pitva mrtvého muže prokázala, že zemřel na následky nadýchání kouře a vyloučila cizí zavinění. Nejpravděpodobnější příčinou požáru byla cigareta, kterou muž na půdě domu kouřil v posteli a od které se vzňala peřina.“ uvedl mluvčí policie Ondřej Moravčík.

Napsal Tomáš Vodička | Foto pixabay.com
 


 

Kam dál?

Mladík si na internetu koupil značkové boty za stovky eur, přišly mu...

úterý, 16. dubna 2019, 12:45

Na policejní služebnu v Třebechovicích pod Orebem se minulý týden dostavil šestnáctiletý mladík, který přišel nahlásit, že se...

VIDEO: Motocyklisté mají za sebou nejhorší rok. Co dělat, aby ten...

úterý, 16. dubna 2019, 09:43

Uplynulý rok byl z pohledu nehodovosti motocyklistů opravdu nešťastný. Ze všech usmrcených osob na silnicích bylo 91 právě...

Královéhradecký kraj chce zastavit odliv mozků a lákat investory

úterý, 16. dubna 2019, 08:52

Královéhradecký kraj chce přesvědčit absolventy vysokých škol, aby zůstávali v regionu, a také přilákat investory. Má tomu pomoci...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba jejich výtvory následně odstraňovat. Výrobci přitom většinou zdůrazňují, že čáry po jejich popisovačích lze z textilu snadno odstranit. Spotřebitelský časopis dTest nechal prověřit kvalitu 18 balení fixů pro děti. Zjišťoval, jak snadno je lze vyprat a jak jsou na tom s obsahem rizikových chemikálií.

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké profesionalitě a odbornosti se postupně daří čistit koryta bosenských řek od nevybuchlé munice, která je pozůstatkem války v devadesátých letech minulého století.

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na každém rohu. Tak to vypadalo, na den přesně, před jedenapadesáti lety v Budějcích na místech, kterými dnes bezpečně projdeme. Redaktoři a ostatní pracovníci ČTK naposledy informovali veřejnost o aktuálním dění právě 22. srpna roku 1968. V tento den skončila svobodná zpravodajská činnost ČTK.