Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policie hledá muže, který měl u základní školy ukazovat dětem své intimní partie

 
pátek, 16. listopadu 2018, 10:20

Od minulého týdne řeší policie obnažování muže poblíž základní školy v Novém Městě nad Metují na Náchodsku. Celkem třikrát měl dětem, jdoucím ze školy, ukazovat své intimní partie. Děti nijak nekontaktoval, ani na ně nemluvil.

„Vždy se prý muž, který stál poblíž stromu tvářil, jako že vykonává potřebu, pak se obrátil k dětem s obnaženými intimními partiemi. Nijak děti nekontaktoval ani na ně nemluvil,“ uvedla mluvčí policie Eva Prachařová.

Podle popisu by se mělo jednat o staršího muže mezi 50 a 60 lety, s vráskami a šedivými vlasy, s čepicí, snad golfovou nebo tzv. bekovkou.

„Policisté učinili opatření, zaměřujeme se na okolí školy, posílili jsme hlídky a zintenzívněli v těchto místech hlídkovou činnost. Samozřejmě také úzce spolupracujeme s městskou policií a školou. Věc prošetřujeme jako podezření z trestného činu výtržnictví,“ dodala Prachařová.

Policii se podařilo sestavit identikit podeželého muže. „Žádáme veřejnost, která by muže poznala, nebo si někoho podobného na sídlišti Malecí povšimla, aby ihned informovala policii na lince 158 nebo jakéhokoli policistu,“ doplnila mluvčí.

Podezřelý muž je prý ve skutečnosti zřejmě starší než vypadá na kresbě.

 


 

Kam dál?

Zásahová jednotka si došla pro čtveřici, která přepadla muže v jeho...

středa, 14. listopadu 2018, 10:19

Královéhradečtí kriminalisté v těchto dnech ukončili vyšetřování loupežného přepadení pětatřicetiletého muže z Červenokostelecka,...

Chalupáři odjeli, zloději přijeli. Policie řeší první vykradené chaty

úterý, 6. listopadu 2018, 10:42

Chalupářskou sezónu střídá zlodějská. Na dlouhé týdny v těchto dnech opouštějí mnozí chataři své příbytky a nechávají je...

Policie hledá řidiče, který ujel od vážné dopravní nehody. Jeho...

čtvrtek, 1. listopadu 2018, 20:22

Dnes v 17:40 došlo na silnici I/33 mezi Náchodem a Jaroměří k vážné dopravní nehodě. Motorkář, jedoucí ve směru od Svinišťan na...

V Náchodě bude kvůli stavbě přeložky na Hronov blokáda dopravy

neděle, 23. září 2018, 14:53

V Náchodě bude ve středu 26. září odpoledne blokáda dopravy na silnici vedoucí z města směrem na Velké Poříčí, Hronov a Broumov....

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Může hlína v jídle léčit obezitu? Prý zbavuje tuků

Dát si při večeři jako přílohu určitý druh hlíny možná pomáhá při prevenci obezity. Hlína z organismu vyplavuje tuk, tvrdí nová studie, o níž informoval britský server Mail Online.

ŘSD o víkendu vyrazilo na kontrolu. Na problematickém úseku nebyl žádný dělník

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) zkontrolovalo úsek dálnice D1 u Humpolce, kde firma Geosan dostala příkaz k opravě vysypaných kaveren. Podle ŘSD se situace na místě nijak nezměnila. Novinářům to dnes řekl jeho mluvčí Jan Rýdl. Podle aktuálních informací v sobotu ani dnes nikdo na opravě vysypaných kavaren nepracoval.

Budou Vánoce na sněhu? V příštím týdnu se oteplí, zima přijde až na Silvestra

O vánočních svátcích budou v Česku podle meteorologů venkovní teploty pravděpodobně nad nulou, až na Silvestra se ochladí. Sněhu se Češi asi o svátcích nedočkají. Příští víkend mají teploty vystoupat až na pět stupňů.