Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hradecké koupaliště Flošna v pátek ukončí hlavní sezonu

 
čtvrtek, 12. září 2019, 09:00

Královéhradecké městské koupaliště Flošna v pátek 13. září ukončí hlavní sezonu. Od soboty bude otevřeno v režimu vedlejší sezony a voda bude vyhřívaná už jen v padesátimetrovém bazénu. Dosud na koupaliště od jeho otevření 1. června přišlo přes 93 tisíc lidí, což představuje průměrnou návštěvnost. Loni koupaliště zahájilo sezonu 12. května a za celou sezonu ho navštívilo rekordních 119 056 lidí.

Otevírací doba od soboty bude od 09:00 do 19:00. Cena celodenního vstupného bude snížena o více než polovinu na 50 korun při platbě čipovými hodinkami a na 70 korun při ostatních platbách. Při dostatečné návštěvnosti budou spuštěny také všechny atrakce koupaliště.

Z uplynulé sezony byla nejvyšší návštěvnost v červnu, který byl nejteplejším měsícem celého léta. "Návštěvnost v červnu překonala obvyklou červnovou návštěvnost o více než 150 procent a dosáhla 38.000 návštěvníků. Oba prázdninové měsíce již nebyly tak slunečné a jejich návštěvnost byla mírně podprůměrná," uvedl vedoucí koupaliště Jan Konvalinka. Od otevření v roce 2010 navštívilo koupaliště za všech deset letních sezon přes 946 000 lidí.

Napsal(a) ČTK, Ondřej Novotný | Foto Koupaliště Flošna
 


 

Kam dál?

Globus v Hradci? Řetězec hledá ideální místo. V nejbližších letech se...

středa, 11. září 2019, 13:03

Hradec Králové je jedno z mála velkých měst, kde Globus dosud nepůsobí. Ve východočeské metropoli by byl podle občanů vítanou...

Hasiči zasahovali u nábřeží. Šlo o předem připravenou akci

úterý, 10. září 2019, 18:56

V Hradci Králové bylo Eliščino a Smetanovo nábřeží v obležení složek IZS a dalších organizací, díky kterým se cítíme bezpečně!...

FOTO: Řidič autobusu se nebezpečně otáčel uprostřed silnice

úterý, 10. září 2019, 17:08

Řidič MHD se včera odpoledne nebezpečně otáčel uprostřed frekventované silnice směrem k obchodním domu Aupark. Situace je o to...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

Pražský Modřanský Biograf se 18. září v 18:30 stane další zastávkou turné celovečerního dokumentu Dospělým ze dne na den, který natočil Igor Chaun. Nezisková organizace Mimo domov snímkem přibližuje napínavé příběhy mladých lidí, kteří opouštějí dětské domovy a jsou na prahu dospělosti postaveni před těžká životní rozhodnutí. Promítání je určeno široké veřejnosti a vstupné je dobrovolné.

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou zejména na internetu. Pro uživatele díky zavádění nových technologických standardů přinese možnost pohodlného placení s ověřením pomocí biometrie a v budoucnu i jednodušší nákupy v aplikacích obchodníků bez komplikovaných přesměrování mezi aplikacemi. Plné využití všech těchto výhod bude dosaženo postupně. Nicméně již počáteční opatření zajišťují držitelům karet Mastercard, že i nadále budou moci pohodlně a s vyšším bezpečím platit za své nákupy. Platby kartou tak zůstávají stále tím nejpohodlnějším způsobem placení.

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce Králové doveze své album, které vydá na začátku příštího roku. ČTK o tom dnes za pořadatele festivalu informovala Silvie Marková. Společně s Green Day dorazí američtí rockeři Fall Out Boy, kteří budou mít na Rock for People českou premiéru, a držitelé Grammy, americká kapela Weezer.