Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hradečtí policisté kontrolovali vůdce plavidel a vodáky. Nikdo se nedopustil žádného přestupku

 
pátek, 10. srpna 2018, 15:17

Během středy proběhlo v Hradci Králové bezpečnostní opatření "VODA 2018". Policisté se zaměřili na úsek řeky Labe od jezu "Hučák" po přístaviště Předměřice nad Labem a na písník Správčice.

Kontrola byla zaměřena na vůdce malých plavidel a vodáky, požívání alkoholických nápojů nebo jiných návykových a psychotropních látek a vybavení malých plavidel povinnou výbavou. 

„Policisté zkontrolovali osm plavidel, tři přístaviště, jednu půjčovnu lodí a pět vůdců plavidel. Nikdo se nedopustil žádného přestupku, všichni měli vše v pořádku,“ sdělila policejní mluvčí Iva Kormošová.

Bezpečnostní opatření "VODA 2018" probíhá o prázdninách na různých místech po celé republice.

Napsal Tomáš Vodička | Zdroj Policie ČR
 


 

Kam dál?

Rybníkářství v Chlumci má vrátit rybníky, bude se bránit

středa, 1. srpna 2018, 16:24

Rybníkářství Chlumec nad Cidlinou má podle verdiktu Nejvyššího soudu vrátit státu bez náhrady dva rybníky. Rybnikářství se hodlá...

V únoru přistihli řidiče se zákazem řízení dvakrát během dvou hodin,...

pondělí, 14. května 2018, 19:50

Na Gočárově okruhu v Hradci Králové přistihli policisté v polovině února řidiče, který měl dva platné zákazy řízení. Muž byl...

Královéhradecké letiště ožije na nebi i na zemi: další ročník...

středa, 9. května 2018, 16:05

Spojení silných strojů a profesionálů na zemi i ve vzduchu znovu přiláká na královéhradecké letiště desetitisíce návštěvníků....

Policie hledá svědky nehody dvou cyklistů

středa, 2. května 2018, 15:00

V úterý 1. května kolem 16 hodiny došlo na cyklostezce na křižovatce u hájovny v Hradci Králové k dopravní nehodě, při které byl...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Realitní makléři zřejmě budou muset mít potřebnou kvalifikaci

Realitní makléři zřejmě budou muset mít v budoucnu vysokoškolské vzdělání nebo potřebnou kvalifikaci. Vláda schválila návrh novely zákona, která mění dosavadní volnou živnost realitního makléře na živnost vázanou s požadavky na odbornou kvalifikaci. Informoval o tom tiskový odbor vlády. Realitní kanceláře vesměs vítají, že se podle nich tolik potřebná regulace vůbec přichystala. Mají však řadu výhrad.

Desítky tisíc aut se dál valí přes Olbramovice. ŘSD chybí čtyři tisíce metrů čtverečných pozemků pro stavbu obchvatu

Stavba obchvatu Olbramovic se protáhne, otázkou zůstává o kolik měsíců. Realizace projektu poblíž Čapího hnízda fakticky začala, dělníci ale zatím nemohou „kopnout“ do země. Ne všechny pozemky, přes které by měl vést obchvat, jsou vykoupeny.

Čínská ekonomika rostla loni nejpomaleji za 28 let

Čínská ekonomika v loňském roce rostla jen o 6,6 procenta, což byl nejnižší růst od roku 1990. Informovala o tom agentura Reuters. Nejnovější čísla, která odpovídají předchozím odhadům analytiků, zveřejnil dnes čínský statistický úřad. V roce 2017 činil růst čínského HDP 6,8 procenta.