Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "e-mail"

Mobilní telefony, hodinky, prsteny, řetízky nebo jízdní kola. Ve ztrátách a nálezech jsou stovky věcí

úterý, 23. července 2019, 14:12SpolečnostHradecko
 
Ilustrační foto.

Ztráty a nálezy na hradeckém magistrátu čítají několik stovek kusů nejrůznějších věcí, které občané ztratili nebo zapomněli v MHD, případně ve vlaku. Jedná se převážně o nálezy od občanů, policie a strážníků.

 

Obžalovaní v kauze náchodské nemocnice u soudu vinu odmítli

úterý, 25. června 2019, 16:56Náchodsko
 
Oblastní Nemocnice Náchod

Dnes se u soudu začal projednávat případ tendrů na přestavbu krajské nemocnice Náchod. Soutěž na výběr dodavatele totiž byla údajně zmanipulována. Podmínky měly údajně zajistit vítězství firmě Metrostav. Obžalovaní v této kauze jsou bývalí zaměstnanci...

 

SOUTĚŽ: Beko Fresh festival je letos plný novinek!

pondělí, 13. května 2019, 10:00Gastronomie
 
SOUTĚŽ: Beko Fresh festival je letos plný novinek!

Beko Fresh festival je letos plný novinek! Přinese zbrusu nové gastronomické zážitky, pestřejší program i kvalitnější zázemí. Bude tu nová pivní zóna s živou hudbou a prezentací minipivovarů, nová vinařská zóna s řízenými degustacemi i nová plážová...

 

Zaplaťte, nebo zveřejníme video, jak masturbujete u porna – šíří se hromadný e-mail, policie varuje, že jde o podvod

čtvrtek, 4. dubna 2019, 19:00Zprávy
 
Ilustrační foto

Do e-mailových schránek lidem v posledních dnech ve velkém chodí podvodný e-mail, který z nich mámí peníze pod pohrůžkou zveřejnění videa při intimních chvilkách. Policie upozorňuje, že jde o podvod a nedošlo k úniku jejich osobních dat.

 

Majitel firmy přišel kvůli podvodným e-mailům téměř o 100 tisíc eur

čtvrtek, 4. dubna 2019, 08:41Krimi
 
Ilustrační foto

Již od konce roku 2018 řeší hradečtí kriminalisté případ podvodných e-mailů. Majiteli jedné pražské firmy se někdo naboural do e-mailové schránky a jeho jménem dal pokyn účetní, aby zaplatila necelých sto tisíc Eur. Jelikož majitel s účetní řešil platby...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "e-mail"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "e-mail"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Nové sochy před radnicí. Do Liberce se po půl století vrací dílo Olbrama Zoubka

Na nároží radnice už stojí nové sochařské dílo. A je rovnou od jednoho z nejznámějších sochařů Olbrama Zoubka. Liberečáci tak budou příštích dvanáct měsíců procházet mezi charakteristickými postavami soch Kúra, Klytaimnéstry, Jidáše a Ifigénie.

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se zde historicky první ročník The Official Animal Right March , tedy pochodu za práva zvířat, kterého se zúčastnily stovky lidí.

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě, neefektivně a netransparentně, podpora byla roztříštěná a kvůli chybějícímu informačnímu systému náročná pro poskytovatele i příjemce. Na základě prověrky o tom dnes informoval Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ).