Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "bezpečné nábřeží"

Hasiči zasahovali u nábřeží. Šlo o předem připravenou akci

úterý, 10. září 2019, 18:56Hradecko
 
Hasiči na nábřeží

V Hradci Králové bylo Eliščino a Smetanovo nábřeží v obležení složek IZS a dalších organizací, díky kterým se cítíme bezpečně! Bezpečné nábřeží nabídlo široké veřejnosti skvělou podívanou. Dynamické ukázky, které demonstrovaly spolupráci složek IZS i...

 

FOTO: Eliščino nábřeží obsadila záchranářská technika

pátek, 7. září 2018, 12:55Společnost
 
Eliščino nábřeží obsadila záchranářská technika

Na Eliščině nábřeží se dnes koná prezentační akce složek IZS s názvem „Bezpečné nábřeží 2018“. Široké veřejnosti nabízí nejenom ukázky nejmodernější zásahové techniky, ale především jsou k vidění ukázky práce hasičů, policistů a záchranářů.

 

Bezpečné nábřeží předvede nejmodernější techniku i dovednosti složek IZS

pátek, 24. srpna 2018, 08:25Společnost
 
Ilustrační foto

Eliščino nábřeží se 7. září stane pravděpodobně nejbezpečnějším místem v Hradci Králové. Královéhradecký kraj zde ve spolupráci se složkami integrovaného záchranného systému a jejich partnerů uspořádá akci Bezpečné nábřeží.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "bezpečné nábřeží"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "bezpečné nábřeží"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou závislí i dospělí. V tiskové zprávě o tom informovala Česká koalice proti tabáku, která provozuje bezplatnou Národní linku pro odvykání. Novou společenskou hrozbou se podle odborníků stávají netolismus, tedy potřeba neustálého připojení k internetu, a závislost na hraní her.