Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "Vandalové"

Vandalové, kteří řádili na Sněžce se sami přihlásili na policii. Slíbili pomoc a zaplatili pokutu

pátek, 6. září 2019, 13:00Krimi
 
Vandalové řádili na Sněžce

Pod vrcholem Sněžky vytvořil vandalové z kamenů spirálu o průměru asi šest metrů, tzv. mandalu, čímž nevratně poničil stezku. Den nato se ale autoři přihlásili správě parku i na policii a na místě zaplatili pokutu.

 

Vandal řádil na Sněžce. KRNAP plánuje trestní oznámení

čtvrtek, 5. září 2019, 16:06Krimi
 
Vandalové poničili stezku

Pod vrcholem Sněžky dnes někdo nad ránem vytvořil z kamenů spirálu o průměru asi šest metrů, tzv. mandalu, čímž nevratně poničil křehký ekosystém arkto-alpínské tundry. Správa Krkonošského národního parku (KRNAP) vyzvala svědky k poskytnutí informací. ...

 

FOTO: Neuvěřitelná drzost! Vandal opět řádil, posprejoval Eliščino nábřeží

úterý, 27. srpna 2019, 09:29Krimi
 
Vandal posprejoval Eliščino nábřeží

Předevčírem Malšovický most, včera Eliščino nábřeží. Vandalové měli opět žně, avšak tentokrát svou "prací" výrazně poškodili velkou část historického nábřeží. Policie je v těchto případech bezradná. Pokud sprejery nechytne přímo při činu, jejich dopadení...

 

Malšovický most nevydržel čistý ani dva měsíce. Vandalové ho posprejovali

neděle, 25. srpna 2019, 15:01Krimi
 
Malšovický most je opět počmáraný

Na boj s vandaly vydá město každoročně desítky tisíc korun. Bohužel, situace se nezlepšuje. Malšovický most, který město nechalo vyčistit v červnu od sprejerů, opět někdo počmáral.

 

Vandalismus v Hradci neustupuje. Město ročně platí statisíce

úterý, 6. srpna 2019, 10:13KrimiHradecko
 
Vandalismus v Hradci každoročně roste

Problém s vandaly trápí všechna města a Hradec Králové nevyjímaje. Trnem oku jsou především sprejeři, kteří ničí památky, budovy i fasády domů. Na následné odstraňování si město sáhne hluboko do kapsy.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Vandalové"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Vandalové"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

Pražský Modřanský Biograf se 18. září v 18:30 stane další zastávkou turné celovečerního dokumentu Dospělým ze dne na den, který natočil Igor Chaun. Nezisková organizace Mimo domov snímkem přibližuje napínavé příběhy mladých lidí, kteří opouštějí dětské domovy a jsou na prahu dospělosti postaveni před těžká životní rozhodnutí. Promítání je určeno široké veřejnosti a vstupné je dobrovolné.

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou zejména na internetu. Pro uživatele díky zavádění nových technologických standardů přinese možnost pohodlného placení s ověřením pomocí biometrie a v budoucnu i jednodušší nákupy v aplikacích obchodníků bez komplikovaných přesměrování mezi aplikacemi. Plné využití všech těchto výhod bude dosaženo postupně. Nicméně již počáteční opatření zajišťují držitelům karet Mastercard, že i nadále budou moci pohodlně a s vyšším bezpečím platit za své nákupy. Platby kartou tak zůstávají stále tím nejpohodlnějším způsobem placení.

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce Králové doveze své album, které vydá na začátku příštího roku. ČTK o tom dnes za pořadatele festivalu informovala Silvie Marková. Společně s Green Day dorazí američtí rockeři Fall Out Boy, kteří budou mít na Rock for People českou premiéru, a držitelé Grammy, americká kapela Weezer.