Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články:

Žena chovala 55 psů v hrůzných podmínkách, policisté ji je odebrali. Při domovní prohlídce veterinář zachránil život jedné fence

středa, 28. listopadu 2018, 17:49KrimiSpolečnost
 
Ilustrační foto

Žena na Královédvorsku chovala padesát pět psů, fen a štěňat v malém domku a přilehlé stodole. Na základě trestního oznámení ji policisté podezírali z možného týrání. Zvířata nakonec ženě odebrali a ji obvinili ze zanedbání péče o zvíře z nedbalosti.

 

Na Hradecku se uskuteční desítky adventních a vánočních akcí

neděle, 25. listopadu 2018, 11:50Společnost
 
Ilustrační foto

V Královéhradeckém kraji se před vánočními svátky uskuteční desítky trhů a dalších akcí. Konají se nejčastěji na náměstích, v památkově chráněných objektech a muzeích.

 

ZOO Dvůr Králové připravuje přesun pěti nosorožců do Rwandy

úterý, 20. listopadu 2018, 18:10Zprávy
 
Ilustrační foto

Zoologická zahrada Dvůr Králové nad Labem připravuje přesun pěti vzácných nosorožců dvourohých z evropských zoologických zahrad do středoafrické Rwandy. Tři nosorožci budou z chovu dvorské zoo, další dva budou ze zoo Flamingo Land ve Velké Británii a z...

 

Pro záchranu nosorožců mají vědci dostatek genetických zdrojů

středa, 7. listopadu 2018, 19:43Zprávy
 
Pro záchranu nosorožců mají vědci dostatek genetických zdrojů

Severní bílí nosorožci, kteří jsou na pokraji vyhynutí, mají opět o něco větší šanci na přežití. Podle nové genetické studie jsou pro jejich záchranu k dispozici dostatečné genetické zdroje, informovala mluvčí ZOO Dvůr Králové nad Labem Andrea Jiroušová....

 

O přeměně Braunova Betléma bude rozhodovat nová pracovní skupina

úterý, 30. října 2018, 16:22Z kraje
 
Vizualizace

Záchranu Braunova Betléma a přeměnu jeho okolí bude řešit nová pracovní skupina. Jejími členy se stanou zástupci Královéhradeckého kraje, Národního památkového ústavu a Revitalizace Kuks, o. p. s. Skupina se poprvé sejde začátkem listopadu tohoto roku.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

V oblíbeném lyžařském středisku v Rakousku se srazilo pět kabinek lanovky

Těšíte se na nadcházející lyžařskou sezónu? Oblíbenou destinací lyžařů z jižní Moravy je sousední Rakousko, kde tamní alpské vrchy nabízejí kilometry perfektně upravených sjezdovek. Ani v Rakousku však ne vždy funguje podle představ. Důkazem je video z lyžařského areálu Hochzillertal, na kterém je vidět následek nehody několika kabin lanovky.

Policie prověřuje zakázky pro Povodí Labe

Policie z Ústeckého kraje prověřuje zakázky pro státní podnik Povodí Labe se sídlem v Hradci Králové. Kriminalisté si 15. listopadu vyžádali informace a dokumenty k některých obchodním případům z letech 2009 a 2018, sdělila mluvčí podniku Hana Bendová.

Silné zimní bundy přidávají pár centimetrů, které snižují účinnost bezpečnostních pásů

Svrchní zimní oděv v kombinaci s bezpečnostními pásy není pro cestující to nejlepší řešení. Silné zimní bundy přidávají pár centimetrů, které snižují účinnost bezpečnostních pásů.