Hradečtí rugbisté odehráli své první letošní utkání

neděle, 22. dubna 2018, 21:35

V sobotu odehráli hradečtí rugbisté své letošní první utkání. Jejich soupeřem byl domácí tým z Vrchlabí, se kterým v posledních dvou letech neprohráli.

Do zápasu lépe vstoupili hradečtí, kteří se po dvaceti minutách zápasu těšili z dvacetibodového náskoku. Hráči Vrchlabí však nezpanikařili a naopak zlepšili svojí hru a do poločasu snížili svojí ztrátu na deset bodů.

Druhý poločas začal tak, jak první skončil a vrchlabští se hned v úvodu radovali z dalšího „položení“. Pro hradecké hráče začalo bít na poplach, protože témeř přišli o svůj náskok. Hosté však nedovolili další drama a do konce zápasu již kontrolovali hru, domácím nepovolili další TRY a sami naopak své skóre zdvojnásobili. Po závěrečném hvizdu svítilo na ukazateli skóre 42:14 ve prospěch týmu z Hradce Králové.