Počasí dnes10 °C, zítra8 °C
Úterý 23. dubna 2024  |  Svátek má Vojtěch
Bez reklam

Hradečtí Lvi zdolali Třinec v prodloužení. Oceláři vedou 3:1 na zápasy

Série nekončí! Čtvrtý duel semifinálové série mezi domácími Oceláři a Hradcem byl velmi vyrovnaný. Třinečtí šli v závěru první třetiny do vedení, Lvi ale dokázali rychle odpovědět. Ve druhém a třetím dětství branka nepadla a utkání tak dospělo do prodloužení, pouhých 33 vteřin před jeho koncem skóroval Radek Smoleňák a zařídil tak Lvům první vítězství v sérii.

Třetiny 1:1, 0:0, 0:0 – 0:1
Branky a nahrávky: 15. M. Kovařčík (Doudera) – 18. Cibulskis (Vopelka, R. Pavlík), 80. Smoleňák (Gregorc). Rozhodčí: Pešina, Mrkva – Barvíř, Blümel. Vyloučení: 5:7, navíc Džerinš (MHK) 10 min. OT. Bez využití. Střely na branku: 33:38. Nejlepší hráči: Lukáš Krajíček – Petr Zámorský. Průběh utkání: 1:0, 1:2. Diváci: 5200.

HC Oceláři Třinec: Hrubec – Krajíček, Doudera, Musil, Roth, Linhart, Matyáš – Rákos, Marcinko, Petružálek – Dravecký, Vlach, Hrňa – Adamský, Polanský, Svačina – Cienciala, M. Kovařčík, O. Kovařčík.

Mountfield HK: Rybár – Gregorc, Zámorský, Graňák, F. Pavlík, Cibulskis, Pláněk – Červený, Džerinš, Smoleňák – Látal, Kukumberg, Bednář – R. Pavlík, Cingel, Vopelka – Šimánek, Dragoun, Köhler.