Počasí dnes8 °C, zítra7 °C
Pátek 19. dubna 2024  |  Svátek má Rostislav
Bez reklam

Fotbalisté přišli v závěru o výhru. Z Třince vezou pouze bod

Po drtivé výhře 8:0 nad Varnsdorfem se čekalo, že se hradecký express rozjede naplno. Jenže hned v dalším kole Votroci opět ztratili body, když v Třinci remizovali 1:1. Navíc nedali penaltu.

Hradec mohl jít již v 18. minutě do vedení. Kvída byl faulován v pokutovém území a k následné penaltě se postavil Emil Prekop, který ale třineckého brankáře nepřekonal. To ale také bylo to nejzajímavější, co se v úvodní půli odehrálo. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Vstup do druhé půli vyšel Východočechům na jedničku. Ve 48. minutě se prosadil Adam Vlkanova, který se dostal k odraženému míči a z dorážky usměrnil balón za brankovou čáru. Hosté ale dokázali vyrovnat, a to v samotném závěru zápasu. V 87. minutě se po centru  Valenta dostal k hlavičce a překonal hradeckého brankáře. Zápas tak skončil remízou.

FK Třinec - FC Hradec Králové 1:1 (0:0)

Branky: 83. Valenta – 48. Vlkanova

Karty:17. Bedecs (TRI), 62. Cienciala (TRI), 78. Gáč (TRI), 85. Arroyo (TRI), 90+3. Valenta (TRI), 90+3. Kušnír (TRI), 90+4. Kubala (TRI) – 63. Kvída (HKR)

Neproměněná penalta: 17. Prekop (HKR), brankář Adamuška zneškodnil

FK Fotbal Třinec: Adamuška – Omasta, Bedecs (C), Gáč, Janoščín (46. Kušnír) – R. Vaněk I. (61. Valenta) – Hlúpik, Machalík, Cienciala (81. Wojnar) – Arroyo, Kubala.
Náhradníci: Chmiel – Kušnír, Samiec, Valenta, Janošík, Nieslanik, Wojnar.

FC Hradec Králové: Ottmar – Urma, Vlkanova (81. Doležal), Djurdević (90. M. Černý), Kvída – Ch. Frýdek, Zbrožek, Martinec (C) – Prekop (58. Firbacher), Kopečný, Jukl.
Náhradníci: Vízek – Soukeník, M. Černý, Firbacher, D. Procházka, Doležal, Matoušek.

Rozhodčí: Petřík – Dresler, Lakomý.

Diváci: 842

Autoři

Štítky HC Oceláři Třinec, trichlorethylen, FK Varnsdorf, FC Hradec Králové, Adam Vlkanova, FK Fotbal Třinec

Fotbalisté přišli v závěru o výhru. Z Třince vezou pouze bod  |  Fotbal  |  Sport  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí