Počasí dnes14 °C, zítra18 °C
Pátek 26. dubna 2024  |  Svátek má Oto
Bez reklam

Hradečtí fotbalisté si připsali čtvrté vítězství v řadě, porazili Varnsdorf

Na programu 22. kola fotbalové Fortuna národní ligy bylo i střetnutí Hradce Králové s Varnsdorfem. První poločas gól divákům nenabídl. Na začátku druhé poloviny utkání se prosadil střídající Miker a poslal Hradec do vedení 1:0. O pět minut později přidal gól na 2:0 Urma, který míč vykopl levačkou přímo z rohového kopu, a ten šťastně doplachtil do brány. Do konce zápasu již žádná branka nepadla a Hradec tak vybojoval důležité tři body. Po dvaadvaceti zápasech patří Votrokům třetí příčka tabulky.

Branky: 47. Miker, 52. Urma. Rozhodčí: Klíma – Boček, Kotalík. ŽK: 69. Janoušek, 82. Miker – 45. Kouřil. Počet diváků: 667.

FC Hradec Králové: Ottmar – M. Černý, Čech, Kvída, Urma – Martan, Janoušek, Schwarz, Funda (46. Miker) – Vlkanova (87. Zorvan), Pázler (71. Plašil).

FK Varnsdorf: Porcal – Kouřil, Chlumecký, Zbrožek (53. Durdević), Zieris – Šup, Bláha (59. Kocourek), Dordić, Barac, Rudnytskyy – Kozma.