Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Votroci Daniel Finěk, Radim Ottmar a Patrik Vízek zůstanou v Hradci. Prodloužili smlouvy

 
čtvrtek, 14. března 2019, 09:10

Na začátku jara ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE prodloužili Votroci smlouvy s brankáři Radimem Ottmarem (do června 2020 s roční opcí), Patrikem Vízkem (do června 2022) a s obráncem Danielem Fiňkem (také do června 2022). „Je to pro mě hodně významný krok,“ řekl nejzkušenější z trojice, kapitán týmu Ottmar.

Co pro tebe znamená prodloužení smlouvy s FC Hradec Králové?

Je to pro mě hodně významný krok. Jsem rád, že o moje působení tady byl zájem a že jsem to mohl podepsat.

V Hradci se buduje nový tým. Máš být jeho tahounem – vnímáš to tak?

Změny cítíme všichni. Mám radost, že u přestavby kádru a u toho, co tady budujeme, můžu být. Udělám maximum pro to, aby mužstvo šlapalo. Pomůžu, jak budu moct. V kabině i na hřišti.

Na zimním soustředění jsme se bavili o tom, že v pětatřiceti se ještě necítíš opotřebovaný. Jak se cítíš? Na jak dlouho ještě vidíš vrcholovou kariéru?

V kabině jsou samí mladí kluci, mě to hrozně nabíjí. Vůbec se necítím na to, že bych tam měl být nejstarší. Nechci říkat žádná čísla, ale nepřipadá mi ani, že bych se měl ke konci kariéry nějak blížit.

Dostal ses mezi brankáře, kteří za Hradec odchytali přes sto zápasů. Dovedeš si představit, že v klubu zůstaneš i po skončení kariéry?

Jsem Hradečák každým coulem. Samozřejmě uvažuju i o tom, co bych dělal po kariéře, a kdyby přišla nabídka spojená s prací v klubu, hodně silně bych o tom přemýšlel. Fotbal miluju a chtěl bych u něj zůstat i po aktivní kariéře.

Ptám se proto, že odpoledne býváš na hřišti a trénuješ mladé gólmany. Jak tě to naplňuje?

Baví mě to s nimi. Líbí se mi to, že na nich vidím pokroky a touhu zlepšovat se. Myslím, že je to právě jedna alternativa, jakým směrem by se mohla ubírat moje cesta, až skončím s chytáním.

Zdroj FC Hradec Králové
 


 

Kam dál?

VIDEO: Inspirací mi byl kouzelník, který mi vzal pozornost před...

neděle, 17. února 2019, 19:09

Pokud se řekne kouzelník, většina z vás si nejspíš vybaví Radka Bakaláře. Mladý rodák z Budějc na sebe upozornil poprvé v roce...

Hledal jsem herce, ze kterých jsem cítil letecké charisma, říká...

neděle, 27. ledna 2019, 13:00

Mladý hradecký režisér David Balda v uplynulých dnech uvedl do kin svůj první celovečerní film Narušitel. Prvotina teprve...

Vždycky jsem chtěl být pilot, natáčení filmu Narušitel bylo splněním...

čtvrtek, 24. ledna 2019, 12:38

Silný a napínavý příběh českého leteckého esa, jeho kamarádů i bezbřehou lásku k létání přináší do kin film Narušitel. Jednu z...

Jiří Ovčáček: Členem pražské kavárny je ten, kdo neuznává a...

úterý, 15. ledna 2019, 12:40

Neexistuje jiný tiskový mluvčí, kterého by znala celá republika. Jiří Ovčáček, který hájí od roku 2013 pozici mluvčího prezidenta...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Démon jménem „genderová ideologie“ v České republice

V návaznosti na článek o problematice zrušení genderových studií v Maďarsku a démonizaci genderu jakožto nepřítele tradičních hodnot se podíváme na situaci v České republice. Jak jsme na tom s genderem, tedy kulturně vzniklými rozdíly mezi muži a ženami u nás doma? Stáváme se tak moc obávanou “bezpohlavní” společností?

VIDEO: Ve Veletržním paláci se konala debata o SEFO. Řediteli Muzea umění bylo na konci debaty zabráněno vystoupit

V pondělí 18. března se konala ve Veletržním paláci v Praze odborná debata na téma Středoevropského fóra, projektu olomouckého Muzea umění. Ač se téma bezprostředně muzea týká, na debatu podle tiskového mluvčího Tomáše Kasala žádná pozvánka nedorazila, řediteli muzea navíc bylo v závěru debaty zabráněno vystoupit.

Zahráli si s Glenem Hansardem. Nyní brněnská kapela křtí novou desku, která rozhodně stojí za pozornost

Splnil se jim jejich životní i kariérní sen, když si je na své vystoupení pozval sám držitel Oscara Glen Hansard. Brněnská kapela The Shookies rozhodně stojí za pozornost. Zdobí je autentický projev zpěváka, unikátní zvuk i příjemný pocit z jejich hudby. Přesvědčit se o tom mohou lidé sami v Brně na Melodce, kde 21. března křtí novou desku Sooner or Later.